Traži se: Gamemaster (m/ž)

Opis posla:

Dočekivanje posjetitelja, objašnjavanje pravila i pričanje tematske priče, vođenje i aktivno praćenje igre, komunikacija s igračima i davanje pomoći tijekom te debrifing nakon igre, ponovno postavljanje sobe za igru.

Jednostavniji administrativni poslovi, odgovaranje na telefonske upite i e-mailove, naplata na blagajni; gotovina i kartice. Održavanje urednosti i čistoće prostora. Rad na promociji brenda Enigmarium.

Što očekujemo:

obavezno:

  • jasno i lijepo izražavanje na hrvatskom, te tečna komunikacija na engleskom jeziku
  • poznavanje rada na računalu
  • pouzdana, odgovorna i kolegijalna osoba
  • otvorena, društvena, pristojna, prijateljski nastrojena osoba koja voli komunicirati s ljudima
  • dobre organizacijske vještine, brzo učenje, usmjerenost na detalje
  • student sa vlastitim studentskim ugovorom
  • mogućnost rada minimalno 6 mjeseci ili dulje

poželjno, ali nije obavezno:

  • radno iskustvo sa strankama,
  • poznavanje escape room koncepta
  • ljubav prema igrama, zagonetkama i sl.
  • iskustvo u snimanju videa za TikTok ili IG Reels
  • zanimanje za storytelling, role-play igre ili glumu

Što nudimo:

  • super zabavno radno mjesto u centru grada, 3 min od Trga
  • fleksibilno radno vrijeme kompatibilno sa studiranjem, od ponedjeljka do petka uglavnom u popodnevnim satima, vikendom prema dogovoru kroz cijeli dan
  • predviđena cijena sata: 4,5 € /sat + zakonska uvećanja nedjeljom i blagdanom

Životopis na hrvatskom jeziku i motivacijsko pismo o tome zašto se smatrate pravom osobom za radno mjesto gamemastera u Escape Roomu Enigmarium na hrvatskom i engleskom jeziku šaljite na ema@enigmarium.hr.

Nepotpune prijave, kao i one koje ne ispunjavaju uvjete što očekujemo pod obavezno neće se razmatrati.